• „Čo vieš o hviezdach“

• 03.04.2024 10:11
            • V súťaži organizovanej CVČ Trend s názvom „Čo vieš o hviezdach“, ktorá sa konala 27. 3. 2024, nás skvele reprezentoval Maximilián Slemenský. Ako prezrádza jej názov, súťaž bola určená žiakom, ktorých záľubou je astronómia. Maximilián si svojím víťazstvom si zabezpečil postup do krajského kola, ktoré bude v apríli v Krajskej hvezdárni a planetáriu M. Hella v Žiari nad Hronom.

GRATULUJEME!
            • Veľkonočné aktivity v 1. B

• 29.03.2024 12:12
            • V stredu ( 27. 03. 2024) sme mali v 1. B veľkonočnú náladu. Vyrábali sme veľkonočné pohľadnice, zahrali si veľkononočné bingo. Najviac sa nám páčilo hľadanie čokoládových vajíčok.

• Kvapka vody 1. C

• 22.03.2024 17:03
            • 22. 3. je Medzinárodný deň vody. Žiaci v 1. C si pripravili rôzne aktivity s touto vzácnou tekutinou - Kvapka života. Tak všetkým želáme na zdravie.

• Noc s Andersenom

• 22.03.2024 11:53
            • Opäť po roku Noc s Andersenom, noc plna zážitkov, prekvapení, malých dobrodružstiev. My žiaci 3. B sme sa znovu zapojili do celosvetovej noci pri príležitosti mesiaca Marec- mesiac knihy a zároveň sme si v hlavičkách pripomenuli všetky krásne rozprávky nielen Hansa Christiana Andersena.

• 21. marec v 3. A

• 22.03.2024 11:24
            • 21. marec je Svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS sme chceli vyjadriť v 3. A triede 🍐 aj obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí.