• Zápis prvákov

• 19.04.2024 20:26
            • Každoročne sa tešíme na nových prváčikov, ktorí prichádzajú nesmelo ale s radosťou zapísať sa do 1. ročníka. Je to pre nich veľký deň plný zvedavosti, očakávania i nadšenia. Aj tento rok sme v dňoch 16. 04. 2024 - 17. 04. 2024 privítali "veľkých škôlkárov", ktorí od septembra zasadnú do školských lavíc. Pri plnení zaujímavých úloh im pomáhali kocúr a pomocníčky mišky a mačičky.

• Beseda s rybárom

• 12.04.2024 21:58
            • Beseda s rybárom bola zaujímavá a hlavne prínosná. Žiaci v 3. B získali nové poznatky o sladkovodných rybách žijúcich na Slovensku. Mohli si porovnať stavbu ich tela a  vyskúšať spôsob chytanie do siete.
              ĎAKUJEME!

• Hodina čítania v 2. B

• 12.04.2024 21:38
            • Hodina čítania v 2. B a divadelné predstavenie. Malí herci a diváci, ktorí sa naučili, ako sa správať a obliecť do divadla.

• Olympijský odznak všestrannosti - rýchlejšie, vyššie, silnejšie - spoločne - krajské kolo

• 12.04.2024 21:26
            • Cieľom projektu OLOV je aktivácia detí k pravidelnému športovaniu a zároveň motivácia rozvíjať všetky pohybové schopnosti z pohľadu zdravotnej prevencie. Našu školu reprezentovalo osemčlenné družstvo. Súťažilo sa v šiestich disciplínach - člnkový beh 10x5m, vytrvalostný člnkový beh, výdrž v zhybe nadhmatom, ľah-sed za 30 sekúnd, skok do diaľky znožmo z miesta, hod 2 kg plnou loptou vpred. Krajké kolo bolo 11. 04. 2024 v Banskej Bystrici.

• Beseda - Právne vedomie a trestno-právna zodpovednosť

• 12.04.2024 20:26
            • Základnou a nevyhnutnou úlohou každej demokratickej a právnej spoločnosti je formovanie právneho vedomia a  právnej kultúry mladých ľudí. Preto sme v spolupráci s Mgr. Martinou Fekiačovou zorganizovali pre žiakov ôsmeho ročníka dňa 12. 4. 2024 prednášku na tému „ Právne vedomie a trestnoprávna zodpovednosť mládeže“.