• Deň matiek 3. A

• 15.05.2024 19:32
            • Jeden z najkrajších dní v živote každej ženy je aj Deň matiek, kedy je ideálnou príležitosťou povedať všetkým maminkám, ako veľa pre nás znamenajú. Krásna kytica vždy prináša radosť a lásku, a preto sú kvety tou najlepšou voľbou ku Dňu matiek. A práve preto si žiaci 3. A triedy vyrobili kvietok pre  mamičky, aby sa ich maminka cítila milovaná. Veď najkrajší kvet ku Dňu matiek je práve ten, ktorý vyrobí svojej mamičke každý sám.

• Nezabudnuteľný zážitok s koníkmi 3. A

• 15.05.2024 19:14
            • Ako prekonať strach z výšky konského chrbta sa pokúsili žiaci 3. A triedy dňa 14. 05. 2024. Navštívili Masarykov dvor, v ktorom prebieha výcvik a chov koní. Okrem jazdy na koníkoch sa dozvedeli zaujímavé informácie o starostlivosti o tieto krásne zvieratá. Každý si sadol do konského sedla a prekonal svoj vlastný strach. Žiaci mali zároveň možnosť stráviť čas v krásnom areáli, s využitím všetkého, čo Masarykov dvor ponúka. Zahrať sa na detskom ihrisku, hrať rôzne športové hry, nielen jazdiť na koníkoch ale v neposlednom rade sa na chvíľu stať divákom tréningu cvičiteľa v preskoku na koni v jazdeckej hale. Pred odchodom sa osviežili zmrzlinou. Žiaci prežili nezabudnuteľný zážitok a krásne chvíle v prekrásnom prostredí.

• Sládkovičova Radvaň

• 13.05.2024 20:14
            • Hviezdoslavov Kubín je celoštátna postupová súťaž a prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých. Je najstaršou a najprestížnejšou súťažou v umeleckom prednese. V krajskom kole 65. ročníka Sládkovičova Radvaň v I. kategórii nás úspešne reprezentovala Sabina Pinková, ktorá získala 3. miesto
              GRATULUJEME!

• 15.05.2024 19:06
            • Okresné kolo Slávika Slovenska sa konalo 09. 05. 2024, kde sa predstavili naši úžasní, talentovaní speváci 🎶🎵🎼. Zojka Šufliarska získala prvé miesto v III. kategórii. Linda Svoreňová získala prvé miesto v I. kategórii.
              Blahoželáme!

• 3. B korčuľuje

• 08.05.2024 11:25
            • 3. B pokračuje v korčuľovaní, ale korčule na ľad vymenili za kolieskové ... treba využiť každú možnosť pohybu.