• Knižnica

• OBJAVUJEME BÁSNIKOV A SPISOVATEĽOV

• V mesiaci marec sme sa zapojili do súťaže - VEĽKÁ LITERÁRNA SÚŤAŽ AKO SPRIEVODNÝ PROJEKT ŠKOLSKÉHO  PROGRAMU 2019/2020  organizovanej  FIRMOU  VALMAN  S.R.O. na tému: Ovocie a  zelenina.  Za odmenu sme dostali zaujímavé ceny a diplomy.

• 1.B - KNIŽNICA VÁS VÍTA

• Každoročne v januári do školskej knižnice pozývame prvákov. Aby sa do ich srdiečok navždy zapísal prvý deň v školskej knižnici, pripravili sme pre nich pasovačku za oficiálnych čitateľov. Priestory knižnice sa zaplnili malými čitateľmi z 1.B triedy.

1.B_-_Kniznica_Vas_vita.pdf                                               FOTO

• VÝSTAVA KNÍH

• V spolupráci s vydavateľstvom IKAR školská knižnica usporiadala výstavu kníh spojenú s predajom. Žiaci a zamestnanci školy si zakúpili spolu 56 kníh. Do školskej knižnice sme získali za výbornú spoluprácu dve knihy a krásne odmeny do súťaží. A kto mal tentoraz najväčší záujem o knihy? Boli to už tradične štvrtáci. Úprimne sa tešíme, že nám vyrastajú deti, ktoré obľubujú knihy a čítanie.

• 1.A - KNIŽNICA VÁS VÍTA

• V našej školskej knižnici nemohli chýbať ani žiaci z 1. A  triedy. Tiež sa predsa chceli niečo dozvedieť o tom: ako vzniká kniha, zasúťažiť si, zahrať sa a hlavne stať sa čitateľmi našej knižnice. V tento deň dostali svoje prvé čitateľské preukazy a mohli si hneď požičať svoju prvú knižku. Vyrobili si aj krásne záložky do kníh. Prváci ešte len spoznávajú čarovný svet napísaných príbehov a určite, keď sa zlepšia v čítaní, si ho budú plnými dúškami užívať a stanú sa pravidelnými návštevníkmi našej knižnice.