• Školský parlament

• BAVÍME SA NAVZÁJOM - TANEC

• Deviatačky spríjemnili dnešný deň (15. 06. 2023) svojim najmladším spolužiakom. Pripravili si rôzne jednoduché choreografie a roztancovali prváčikov.

• BAVÍME SA NAVZÁJOM-FLORBAL

• Žiaci 8. A triedy boli veľmi ochotní a ústretoví pri organizácii florbalového mini turnaja pre svojich mladších spolužiakov. Po rozdelení do tímov nasledoval nástup, predstavenie rozhodcov (Niko Ciglan, Filip Jurík) a podľa rozpisu zápasov nasledovala veľká bitka po víťazstve.

Hráči mali aj divákov, ktorí ich prišli povzbudiť. Atmosféra bola výborná.

Víťaznému tímu patrí gratulácia a všetkým zúčastneným poďakovanie a sladká odmena.

• VALENTÍNSKA POŠTA

• V deň svätého Valentína sú ľudia otvorenejší a viac prejavujú svoju lásku či náklonnosť k iným. Tento deň nie je len sviatkom zamilovaných, ale aj sviatkom priateľstva.

Žiaci zo školského parlamentu zorganizovali  na našej škole Valentínsku poštu. Škatuľa s valentínskou tematikou čakala na naplnenie odkazmi  a mnohí žiaci to  využili. Možnosť napísať valentínku svojej školskej láske, milej kamarátke či kamarátovi alebo obľúbenej učiteľke či učiteľovi využili naši žiaci naplno. Pošty sa nazbieralo naozaj neúrekom.

• PF 2023

• Zabudnite na bolesť a starosti a prežite ďalší rok v láske a radosti.

Šťastný nový rok 2023 prajú žiaci zo školského parlamentu III. ZŠ.

• VIANOČNÉ PRIANIE

• MIKULÁŠ

• 6. decembra idú všetci žiaci s radosťou a očakávaním do školy, či príde aj medzi nás, náš kamarát Mikuláš. A veruže na nás nezabudol ani tento rok. Všetkých vítal hneď vo vestibule aj so svojimi pomocníkmi, anjelom a čertíkmi. To bolo smiechu, kriku! Mikulášska chasa pochodila po všetkých triedach, okrem balíčkov vniesla medzi nás veselosť, ktorú umocnili tóny vianočných kolied sprevádzaných hrou na gitare. Ďakujeme „maličkému“ dvojmetrovému Mikulášovi, všetkým čertom, anjelom, speváčkam, gitaristke aj ďalšiemu Mikulášovi na ľade za balíčky a krásny program, ktorým nám spríjemnili tento sviatočný deň!

• POMOC PRI ZBERE PAPIERA

• Pomocníci, ktorí pomáhali učiteľom pri zbere papiera:

Chromeková, Kandová, Hraško, Hanuska, Ciglan, Jurík,                                                          Spodniak, Ostrihoň, Halaj, Mojžiš

Za ich šikovnosť a ochotu pomôcť im patrí poďakovanie.

• PRIVÍTANIE 5. A NA DRUHOM STUPNI

• V utorok 4. októbra žiačky z 9.C  Vika, Simonka, Terezka a Simonka privítali piatakov na druhom stupni. Pripravili si pre nich zábavné športové aktivity a nechýbala sladká odmena.

• PRIVÍTANIE 5. B NA DRUHOM STUPNI

• Školský parlament združuje aktívnych a iniciatívnych žiakov, ktorí svojimi nápadmi prispievajú k pozitívnemu dianiu na našej škole. V stredu 5. októbra sa členky školského parlamentu zo 7.B podujali na privítanie piatakov na druhom stupni formou hier a zábavy.

• NAŠE VOĽBY ŽŠP

• NAŠE VOĽBY