• Školský klub

• ŠPORTOVO-VEDOMOSTNÁ HRA

• Aj v tomto roku sme pre deti zo školského klubu pripravili celoklubovú športovo-vedomostnú hru, v ktorej si deti mohli preveriť svoje znalosti o prírode. Táto hra bola hlavne o spoločnej práci a radosti z nej. Všetci ste boli skvelí.

• VEĽKÁ MALIARSKA SÚŤAŽ- OVOCIE A ZELENINA

• ŠKOLSKÝ PROGRAM  EÚ 2022/2023

VEĽKÁ MALIARSKA SÚŤAŽ  OVOCIE A ZELENINA – NAŠI NAJLEPŠÍ

• POHYB JE NÁŠ ŽIVOT

• ŠVIHADLOVÝ MARATÓN

• PROJEKTY V ŠKD - RASTLINY A ZVIERATKÁ- PRÁCA S ENCYKLOPÉDIOU

• DEŇ ZEME V ŠKD

• Naše aktivity ... Apríl- mesiac lesov🌲☘️🌳🍁 a výtvarná súťaž Deň Zeme

• MOJA OBĽÚBENÁ KNIHA

• Kreslo pre hosťa – tak sme  nazvali aktivitu v školskom klube, kde deti ľubovoľnou formou prezentovali svoju obľúbenú a prečítanú knihu. Mohli si pripraviť ukážku z knihy, prerozprávať jej obsah, uviesť dôvody, pre ktoré je práve táto knižka ich „NAJ“ , a prečo by si práve ich knihu mali spolužiaci prečítať.

• VYROB SI ZÁLOŽKU

• Liečime knihám somárske uši

Somárske uši sú veľmi rozšírenou a ťažko liečiteľnou chorobou pre knihy. Touto akciou sa deti snažili liečiť knihám somárske uši, ktoré sú najrozšírenejšou a najbezohľadnejšou chorobou kníh.                             FOTO:

• VEĽKÁ MALIARSKA SÚŤAŽ V ŠKD

• FOTO:

• NAJKRAJŠÍ POKÉMON

• ŠKD V GYMNASTICKEJ TELOCVIČNI

• MIKULÁŠSKE JAŠENIE V GYMNASTICKEJ TELOCVIČNI

• VIANOČNÉ KRABIČKY

• ČLOVEČE NEHNEVAJ SA

• Cieľom spoločenskej hry "Človeče nehnevaj sa" bolo rozvíjať u detí trpezlivosť, sústredenosť, ohľaduplnosť ale hlavne prejaviť radosť z hry.

• FLORBALOVÝ ZÁPAS V ŠKD

• MEDIÁLNA VÝCHOVA V ŠKD

• Námesačníci“ a „Pieseň mora“ sú  dve animované rozprávky pre deti aj dospelých, ktoré otvárajú veľa tém a ponúkajú  rôzne východiská pre využitie v ŠKD. V mesiaci október sme ich využili  v celoklubovej aktivite: „ Tvorba reklamného plagátu“,  ako zdroj inšpirácií v týchto oblastiach: umenie, kultúra, mediálna a filmová výchova, výtvarná a hudobná výchova, sociálna výchova - rozprávanie o sile súrodeneckej lásky.

• GYMNASTICKÝ KRÚŽOK A ŠKD

• ŠPORTOVÉ AKTIVITY V ŠKD

• Aj pred prázdninami potrebujeme pohyb a tak sa snažíme pravidelne navštevovať gymnastickú telocvičňu. Dúfame, že naše telíčka pociťujú, že to robíme pre naše zdravie.