• Podpolianske múzeum 1. C

• 28.06.2024 14:20
            • Dnes (25. 06. 20241. C spoznala nové miesta v našom meste❤️‍🔥. Navštívili sme Podpolianske múzeum, kde sme sa naučili niečo o histórii nášho mesta. Vo Vagačovom dome sme sa osviežili a na záver výletu nechýbala zmrzlina.

• Účelové cvičenie II. stupeň

• 28.06.2024 14:06
            • Základná škola, Ul. obrancov mieru 884 v Detve

ÚČELOVÉ CVIČENIE
              24.6.2024 (teória)
              25.6.2024 ( praktické aktivity v prírode)

CIEĽ: Preveriť vedomosti a praktické návyky žiakov získané pri výuke učiva OČAP v oblasti riešenia mimoriadnych udalostí- civilná ochrana, zdravotná príprava, pohyb a pobyt v prírode a jej ochrana, dopravná výchova.

RIADIACI ÚC:  MGR  RADOSLAVA BÚDOVÁ

Obsahové zameranie:
              - riešenie mimoriadnych udalostí a úloh počas vyhlásenia mimoriadnej situácie
              - zdravotná príprava
              - dopravná výchova
              - CO
              - pohyb a pobyt v prírode

• Nezabudnuteľný zážitok so zvieratkami – 3.A a 3.B trieda

• 26.06.2024 16:09
            • MiniFARMA, nachádzajúca sa v Detve, je areálom, ktorý je s láskou ručne vybudovaný majiteľmi zvierat. Na farme žijú zvieratá, ktoré sú jedinečné hlavne malým vzrastom. Ide hlavne o miniatúry klasických hospodárskych zvierat, ako sú ovce, kozy, kačky alebo sliepky. Srdcom najväčšími a vzrastom najmenšími nadšencami týchto minizvieratiek dnes boli samozrejme žiaci z 3. A a 3. B triedy. Ďakujeme majiteľom za krásny a nezabudnuteľný zážitok.

• Zdravé chodidlá

• 26.06.2024 15:55
            • Nádherné dopoludnie prežili žiaci 2. B triedy so svojou pani učiteľkou Ďuricovou v centre Studnička. Úžasná mamička a pracovníčka spomínaného centra pani Gombalová  nám pripravila veľa zaujímavých a zábavných cvičení na vývin zdravých chodidiel. Odporúčame všetkým a srdečne ďakujeme!